ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Губернатору Клочку не потрібен повноцінний голова обласної ради

Голова Сумської ОДА вважає, що вибори очільника представницького органу не на часі
Depo.
10 квітня 2015 11:15
ФОТО: depo.ua

Губернатор Сумщини Микола Клочко вважає, що питання про вибори повноцінного Голови обласної ради, без якого Сумщина живе вже кілька місяців, є "розхитуванням ситуації і спекулюванням". Про це державний чиновник прямо написав у своєму Фейсбуку, повідомляє Суми.depo.ua.

"Сесія показала, що Віра Іванівна (Лаврик, заступник Голови обласної ради, - Ред.) належним чином виконує свої обов'язки і є гідним керівником обласної ради. З нею я готовий і надалі плідно працювати. Переконаний, вибори голови ради - не на часі. Не треба розхитувати ситуацію і спекулювати на цих речах. Навіщо нам розширювати коло посадових осіб, які будуть отримувати зарплатню із бюджету? Тим більше - скоро вибори... Буде нова обласна рада, нові депутати. Тоді й можна порушувати ці питання".

Нагадаємо, під час останьої сесії 9 квітня депутати не підтримали проект рішення про обрання Голови обласної ради. Це місце є вакантним відтоді, як його залишив у грудні Микола Клочко, якого Президент призначив Головою Сумської обласної державної адміністрації.