Губернатору Клочку не потрібен повноцінний голова обласної ради

Голова Сумської ОДА вважає, що вибори очільника представницького органу не на часі
Depo.
10 квітня 2015 11:15
ФОТО: depo.ua

Губернатор Сумщини Микола Клочко вважає, що питання про вибори повноцінного Голови обласної ради, без якого Сумщина живе вже кілька місяців, є "розхитуванням ситуації і спекулюванням". Про це державний чиновник прямо написав у своєму Фейсбуку, повідомляє Суми.depo.ua.

"Сесія показала, що Віра Іванівна (Лаврик, заступник Голови обласної ради, - Ред.) належним чином виконує свої обов'язки і є гідним керівником обласної ради. З нею я готовий і надалі плідно працювати. Переконаний, вибори голови ради - не на часі. Не треба розхитувати ситуацію і спекулювати на цих речах. Навіщо нам розширювати коло посадових осіб, які будуть отримувати зарплатню із бюджету? Тим більше - скоро вибори... Буде нова обласна рада, нові депутати. Тоді й можна порушувати ці питання".

Нагадаємо, під час останьої сесії 9 квітня депутати не підтримали проект рішення про обрання Голови обласної ради. Це місце є вакантним відтоді, як його залишив у грудні Микола Клочко, якого Президент призначив Головою Сумської обласної державної адміністрації.