ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині відновили приміські рейси, але переглянули тарифи

В області встановлено нові тарифи на перевезення у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні. Тепер вони на рівні 0,45 та 0,48 гривні за 1 пасажирокілометр - залежно від виду транспорту
Depo.
22 квітня 2015 12:15
ФОТО: depo.ua
На Сумщині відновили приміські рейси, але переглянули тарифи
На Сумщині відновили приміські рейси, але переглянули тарифи

"Внесення змін до тарифів дозволило, перш за все, зняти соціальну напругу в суспільстві. Цей тариф має забезпечити регульований рівень рентабельності перевізників на рівні 10% і водночас не допустити необґрунтованого навантаження на гаманець людей", - переконаний перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Марченко. Про це повідомляє Суми.depo.ua.

Тільки-но набрало чинності розпорядження губернатора про внесення змін до тарифів, в області відновили всі рейси в межах діючих маршрутів, що були самовільно скасовані перевізниками. До них відтепер будуть висуватися жорсткіші вимоги - привести автопарк в належний технічний стан та забезпечити дотримання санітарних норм перевезень.

"Зі свого боку, обласна влада створила більш прозорі умови для проведення конкурсів. Оновлено склад конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників. До його складу увійшли представники влади і громадськості. Такий крок забезпечить об'єктивність при розгляді пропозицій", - наголосив посадовець.

Спрощено також механізм взаємодії перевізників із владою. Скасована практика індивідуального погодження тарифів на перевезення за кожним маршрутом у відділі інфраструктури. За облдержадміністрацією залишається функція встановлення єдиного тарифу для всіх перевізників.

Мітки: #