ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Губернатор пообіцяв викликати сумського мера "на килим" через можливу екологічну катастрофу

Голова облдержадміністрації Микола Клочко ініціював детальне вивчення стану дамби на водоймищі у Ганнівці, яка знаходиться в аварійному стані
Depo.
17 червня 2015 09:30
ФОТО: depo.ua
Губернатор пообіцяв викликати сумського мера "на килим" через можливу екологічну катастрофу
Губернатор пообіцяв викликати сумського мера "на килим" через можливу екологічну катастрофу

Виявляється, цегляний фундамент колектора, який знаходиться на греблі Ганнівського ставу, під дією води та від довгої експлуатації без поточних і капітальних ремонтів майже повністю зруйнований, пише Суми.depo.ua.

Це викликає загрозу обвалу греблі і витікання  води з Ганнівського ставка у Веретинівський, а потім в річку Сумку, з можливим підтопленням житлових будинків по вулицях Поліській та Виноградній. Крім того, спеціалісти побоюються, що руйнування греблі може пошкодити газову магістраль. 

"Висновок один – міська влада не займається цими гідротехнічними спорудами. У будь-який момент тут може статися катастрофа із непередбачуваними наслідками. Враховуючи цю загрозу, треба терміново вжити заходів щодо укріплення та реконструкції греблі. Тим паче, що в міста Суми відповідні кошти на це є", - обурився Микола Клочко.

Очільник області пообіцяв запросити на найближчу апаратну нараду Сумського міського голову, аби знайти шляхи вирішення цієї проблеми.

"Це питання не залишиться поза увагою обласної влади і ми зробимо все для того, щоб запобігти аварійній ситуації. Утім, це – сфера відповідальності міської влади Сум", – підкреслив голова облдержадміністрації.

Нагадаємо, як вже повідомлялося, два озера, що знаходяться на Веретенівці, можуть затопити частину міста - дамби, що стримують десятки тисяч літрів води, знаходяться в аварійному стані.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua