ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Група "Воля народу" в обласній раді дала волю двом членам

Депутатів виключили за голосування за адмінреформу
Depo.
16 липня 2015 13:37
ФОТО: depo.ua

Депутати обласної ради Ганна Богданова та Олексій Картавий більше не входять до групи "Воля народу" в Сумській обласній раді. Про це офіційно оголосила на сесії обласної ради заступник голови депутатського корпусу Віра Лаврик, передає коресподент Суми.depo.ua.

Рішення про їх виключення було прийняте групою ще 25 червня через те, що вони віддали свої голоси за прийняття Перспективного плану формування територіальних громад на 45 сесій обласної ради.

Керівник групи Олег Бояринцев заявив, що для реальної децентралізації потрібно розвивати економіку та створювати робочі місця, а адмінреформа, що впроваджується, фактично являє собою геноцид сільського населення України.

Група "Воля народу" - найбільша в обласній раді і налічувала 26 депутатів. Тепер їх 24, але вона так і залишається найчисельнішою.

Окрім того на сесії обласної ради очільниця депутатського корпусу Віра Лаврик оголосила про створення нової депутатської групи в обласній раді "Рідне місто", до складу якої увійшли шестеро депутатів - Геннадій Дорошенко, Борис Пересадько, Світлана Швець, Ганна Богданова, Анатолій Скиртаченко та Микола Андрусенко.

Більше політичних новин - на sumy.depo.ua