ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Громадськість пропонує на усіх сумських тролейбусах встановити безкоштовний Wi-Fi

Експертна комісія, яка займається транспортним питанням в Сумах, виступила з пропозицією, як виправити ситуацію із закупівлями комунального електротранспорту
Depo.
1 липня 2015 13:48
ФОТО: depo.ua
Громадськість пропонує на усіх сумських тролейбусах встановити безкоштовний Wi-Fi
Громадськість пропонує на усіх сумських тролейбусах встановити безкоштовний Wi-Fi

Її учасники дали рекомендації меру Олександру Лисенку, які стосуються нового тендеру на покупку чотирьох тролейбусів і придбання б/в транспорту з Європи, повідомляє Суми.depo.ua.

У першому пункті експертна комісія пропонує внести правки в документацію по новому тендеру на покупку 4 тролейбусів, відкриття пропозицій по якому відбудеться вже 10 липня. Оскільки через деякі вимоги до торгів не буде допущений один з трьох сучасних українських виробників тролейбусів, це обмежить конкуренцію. Щоб виправити це, Олександр Лисенко має попросити тендерний комітет внести необхідні зміни в документацію.

Крім того, сьогодні є всі підстави вважати, що КП "Електроавтотранс" не зможе отримати всі 20 тролейбусів б/в через брак транспорту. На даний момент на ринку відсутня необхідна його кількість, в той же час покупки здійснює ряд інших міст України - Миколаїв, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне та інші. У зв'язку з цим меру Сум запропонували перерозподілити 1 млн 497 тис. грн на закупівлю обладнання для комунального підприємства.

Так, активісти пропонують придбати датчики GPS для тролейбусів, обладнання для забезпечення на всьому транспорті доступу до мережі інтернет через Wi-Fi і встановити на зупинках знаки з розкладом руху відповідно до європейських стандартів, пише ТопГород.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, КП "Електроавтотранс" уклало договір з компанією "Літан" на поставку 20 б/в тролейбусів з Європи.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua