Готуємось до холодів: Як сумчанам розрахують субсидії

З початку цього року за призначенням субсидій звернулися 1 600 жителів Сум

Станом на сьогодні на обліку у департаменті соцзахисту перебуває близько 72 тисяч сумчан, які є отримувачами субсидії. Про це повідомляє Depo.Суми із посиланням на СТС.

З початку року до спеціалістів за призначенням субсидій звернулися 1 600 жителів обласного центру, 3 000 з них — отримуватимуть її вперше.

Серед новацій — зміна періоду опалювального сезону. Відтепер у домах з індивідуальним опаленням він розпочинатиметься з 16 жовтня і триватиме до 15 квітня.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України, починаючи з жовтня 2017 року, при нарахуванні субсидій спеціалісти враховуватимуть наступні нові нормативи: скорочення об'ємів споживання природного газу, що використовується для опалення — з 5 ,5 куб. м до 5 куб. м; якщо у помешканні встановлена газова плита та централізоване гаряче водопостачання – з 4, 3 куб. м до 3, 3 куб. м на одну особу.; якщо є газова плита, а централізоване водопостачання та водонагрівач відсутні – з 7, 1 до 5, 4 куб. м; використовується газова плита та водонагрівач – з 14 куб. м до 10, 1 куб. м.

Сумчанам, які отримують субсидії, розрахунок на новий опалювальний сезон спеціалісти департаметру соцзахисту проведуть автоматично.

Нагадуємо, що у Кропивницькому в ОДА розповіли про зміни в нарахуванні субсидій восени.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #опалення