Гострі кишкові інфекції атакують сумських дітей

Минулого тижня в місті захворіло 34 дитини

На останньому тижні в області реєструється зростання захворюваності гострими кишковими інфекціями на 68%: за медичною допомогою звернулась 91 особа, тоді як на попередньому тижні – 54. Найбільша кількість захворілих у Сумах, Кролевці, Конотопі, Шостці, Тростянецькому та Сумському районах. Майже половина захворілих – мешканці обласного центру, хоча захворюваність по м. Суми не виходить за межі багаторічного розрахункового порогового рівня, повідомляє Depo.Суми з посиланням на прес-службу ДУ "Сумський обласний лабораторний центр".

В цілому по області серед дітей захворюваність зросла на 78% в основному за рахунок дошкільнят. Питома вага дітей серед загальної кількості захворілих дорівнює 70%. В м. Суми цей показник становить майже 90%, з 38 захворілих 34 – це діти.

Має місце захворюваннісь дітей у дитячих навчальних закладах. Подальшого поширення інфекції в дитячих колективах не спостерігалось. Характер перебігу епідемічного процесу, сезонність зростання захворюваності, результати вірусологічних досліджень свідчать про активізацію кишкових інфекцій ротавірусної природи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #діти