ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Госпсуд відібрав у несумлінних орендарів гектар комунальної землі

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить понад півмільйона гривень
Depo.
22 липня 2015 12:51
ФОТО: depo.ua
Госпсуд відібрав у несумлінних орендарів гектар комунальної землі
Госпсуд відібрав у несумлінних орендарів гектар комунальної землі

Господарським судом Сумської області задоволено позов прокуратури Сумського району в інтересах держави про розірвання договору оренди земельної ділянки площею понад 1 га вартістю понад 0,5 млн грн та повернення її в комунальну власність, пише Суми.depo.ua.

Встановлено, що між Степанівською селищною радою Сумського району Сумської області та Товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір оренди земельної ділянки загальною площею понад 1 га несільськогосподарського призначення, яка знаходиться в смт Степанівка по вул. Пролетарській.

Договір укладено строком на 49 років.

Як повідомила старший прокурор прокуратури Сумського району Олена Ольхова, у звязку з тим, що ТОВ умови договору належним чином не виконуються, орендна плата своєчасно та у визначеному розмірі не сплачується, прокуратура звернулась до суду з позовною заявою про розірвання договору оренди земельної ділянки та повернення її в комунальну власність.

Наразі вимоги прокурора задоволено в повному обсязі.

Нагадаємо, господарським судом Сумської області задоволено позов прокуратури Сумського району в інтересах держави про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 6 га вартістю понад 1 млн грн.

Більше новин про земельні оборудки читайте на Суми.depo.ua.