Горіло не вперше: Відомі подробиці масштабної пожежі у Сумах

Загоряння на цьому об'єкті трапилось не вперше

У Сумах 30 червня сталась пожежа на вул. Воєводіна, про загоряння шинного складу повідомив випадковий перехожий, який виявив сильне задемлення. На місце події негайно виїхали чергові караули пожежно-рятувальних частин. Про це повідомляє Depo.Суми із посиланням на "Трибуну".

На відкритому майданчику площею 600 кв. м. загорілась вторинна сировина, а саме відпрацьоване мастило, резино-технічні вироби та предмети медичного призначення. Ускладнювало ситуацію неможливість забезпечення безперебійної подачі води на гасіння. Пожежникам доводилось направляти автоцистерни до найближчого пожежного гідранту, що знаходився на відстані близько 1,5 км. від місця пожежі.

Рятувальникам вдалось запобігти перекиданню вогню на поруч розташоване депо, в якому стояв дизель-локомотив, заправлений дизпаливом. Ще один локомотив було відбуксировано працівниками підприємства до прибуття вогнеборців.

Всього до ліквідації пожежі було залучено 13 чоловік особового складу та 4 одиниці спеціальної техніки.

Загоряння на цьому об'єкті трапилось не вперше. Ще в 2013 році за даною адресою пожежно–рятувальними підрозділами було приборкано пожежу. Але не зважаючи на цей випадок керівництво підприємства не зробило висновків, щодо приведення об'єкту у належний протипожежний стан.

Нагадаємо, що у Сумах 30 червня горів шинний склад.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #пожежа