Гнав, які міг: У Сумах затримали "самогонного магната"

Господар влаштував у своїй квартирі справжній "міні-цех" з виготовлення самогону

На Сумщині поліція викрила чоловіка, який виготовляв самогон в промислових масштабах. Про це пише Depo.Суми із посиланням на повідомляення поліції у Facebook.

В поле зору дільничних потрапив 54-річний житель Ромен, який, начебто, виробляє і продає самогон. Коли правоохоронці навідалися до нього додому, були вражені побаченим.

Під час обшуку поліцейські виявили та вилучили 850 літрів браги та 30 літрів самогону.

Господар влаштував в своїй квартирі справжній "міні-цех" з виготовлення самогону. В одній з кімнат дільничні виявили пластикові пляшки різного об'єму з рідиною, схожою на самогон, загальним об'ємом майже в 30 літрів. На кухні та у ванній кімнаті знаходились три 200-літрові бочки з самогонною закваскою та два саморобні апарати для його виготовлення.
Попри те, що господар квартири запевняв, що виготовляв самогон для власних потреб, поліцейські, враховуючи масштаб такого виробництва, не виключають, що напій йшов на продаж.
Самогонні апарати вилучили, а знайдену брагу та самогон знищили. Згідно з чинним законодавством порушнику загрожує адміністративна відповідальність і сплата штрафу.

Нагадаємо, що раніше не Сумщині 55-річна жінка гнала самогон в промислових масштабах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #поліція