Фіскали не каратимуть за затримку платежів через "Приватбанк"

З обмовкою: якщо НАБУ та ГПУ не виявлять у цьому незаконних дій

Фіскальна служба не буде штрафувати через перебої у роботі "Приватбанку", повідомляє Depo.Суми з посиланням на ГУ ДФС у Сумській області.

У відповідності до пункту 129.6 ст. 129 Податкового кодексу України за порушення строку зарахування податків до бюджетів з вини банку несе відповідальність саме цей банк.

Зокрема, банк сплачує пеню за кожний день прострочення, включаючи день сплати, та штрафні санкції у розмірах, встановлених податковим кодексом, а також, відповідно до законодавства, несе іншу відповідальність за порушення порядку своєчасного та повного внесення податків, зборів, платежів до бюджету або державного цільового фонду.

Платники податків звільняються від відповідальності за несвоєчасне або перерахування не в повному обсязі податків, зборів та інших платежів до бюджетів та спецфондів, включаючи нараховану пеню або штрафні санкції. У разі нарахування платнику таких штрафів та пені, платник повинен звернутись до контролюючого органу та подати оригінали або копії платіжних доручень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми