ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фірташ удвічі збільшив свою частку в "Сумигазі"

Тепер доля його компанії "Газтек", яка є найбільшим приватним власником низки українських облгазів, складає 46,64% проти колишніх 25,78%
Depo.
13 липня 2015 13:22
ФОТО: depo.ua
Фірташ удвічі збільшив свою частку в "Сумигазі"
Фірташ удвічі збільшив свою частку в "Сумигазі"

Про це йдеться в повідомленні "Сумигаз" у системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, передає Суми.depo.ua.

Пакет акцій компанії "Сток Холдер" скоротився до 0% із 20,85%.

До цього, на початку липня 2015 року стало відомо, що "Газтек" збільшив свою частку в газопостачальному підприємстві "Рівнегаз" до 47,75% із 31,67%.

"Газтек" (м. Київ) є найбільшим приватним власником пакетів акцій низки українських облгазів. Зокрема, "Газтеку" і афільованим із ним структурам належать пакети акцій у "Вінниця-", "Волинь-", "Дніпропетровськ-", "Житомир-", "Запоріжгаз" та інші, пише economics.unian.ua.

Власниками самого "Газтеку" є низка кіпрських компаній - Krezer Holdings Limited, Nesiba Venchers Limited, Pasler Enterprises Limited і Porala Venchers Limited, які ЗМІ пов'язують з українським бізнесменом Дмитром Фірташем.

Підприємство з газопостачання та газифікації "Сумигаз" займається транспортуванням газу розподільними трубопроводами, а також продає газ у Сумській області. 25% акцій "Сумигазу" належать НАК "Нафтогаз України".

Більше новин про газопостачання Сумщини читайте на Суми.depo.ua