ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-очільник Сумщини Шульга "витискав" з НАУ невгодних свідків (УХВАЛА СУДУ)

Зарічний суд визнав, що підозрюваний у низці злочинів екс-очільник Сумщини та нинішній проректор НАУ може незаконно впливати на хід розслідування
Depo.
22 лютого 2016 11:20
ФОТО: depo.ua

Зарічний районний суд міста Суми, виносячи ухвалу про відсторонення Володимира Шульги від посади проректора Національного авіаційного університету, спирався на покази кількох свідків, які заявляють про тиск з боку сумського екс-губернатора, повідомляє Depo.Суми.

В ухвалі суду йдеться, що у НАУ працювали і працюють свідки у кримінальному провадженні відносно Шульги, або люди з їх близького оточення. І його відсторонення є способом запобігання його протиправній поведінці і впливу на них. 

Термін відсторонення Шульги - 2 місяці.

Екс-очільник Сумщини Шульга "витискав" з НАУ невгодних свідків (УХВАЛА СУДУ) - фото 1

Екс-очільник Сумщини Шульга "витискав" з НАУ невгодних свідків (УХВАЛА СУДУ) - фото 2

Екс-очільник Сумщини Шульга "витискав" з НАУ невгодних свідків (УХВАЛА СУДУ) - фото 3

Нагадаємо, Володимира Шульгу сьогодні було відсторонено від посади проректора столичного вишу.

Нагадаємо також, що прокуратура Сумської області 12 лютого 2016 року звернулась до Зарічного районного суду м. Суми з клопотанням про відсторонення від займаної посади підозрюваного в низці службових злочинів колишнього народного депутата України. У ході досудового слідства встановлено, що один із свідків перебуває в прямому підпорядкуванні колишнього народного обранця, що дає можливість підозрюваному тиснути на нього.

Підозрюваний працює проректором одного із Київських вишів і є державним службовцем 1 рангу, йому інкриміновано вчинення кримінальних правопорушень за ч. 4 ст. 190 (шахрайство ), ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми