Екс-губернатор Сумщини Шульга не працюватиме проректором НАУ - апеляція

Апеляційний суд Сумської області погодився з законністю його відсторонення

Апеляційна інстанція погодилась із законністю відсторонення Шульги Володимира Петровича від посади, пише Depo.Суми.

У той же час Шульга з'явився на інше засідання Зарічного районного суду, який сьогодні розглядає клопотання про взяття його під варту через ігнорування викликів до слідчого.

1. Апеляція погодилась із законністю відсторонення Шульги Володимира Петровича від посади.2. Заплановане судове засіда...

Опубликовано Юрій Ломакой 18 марта 2016 г.

Нагадаємо, Володимир Шульга оскаржив у Апеляційному суді Сумської області рішення Зарічного районного суду міста Суми про його відсторонення від посади проректора Національного авіаційного університету. Раніше Зарічний суд визнав, що підозрюваний у низці злочинів екс-очільник Сумщини та нинішній проректор НАУ може незаконно впливати на хід розслідування.

Нагадаємо також, що прокуратура Сумської області 12 лютого 2016 року звернулась до Зарічного районного суду м. Суми з клопотанням про відсторонення від займаної посади підозрюваного в низці службових злочинів колишнього народного депутата України. У ході досудового слідства встановлено, що один із свідків перебуває в прямому підпорядкуванні колишнього народного обранця, що дає можливість підозрюваному тиснути на нього.

Підозрюваний працює проректором одного із Київських вишів і є державним службовцем 1 рангу, йому інкриміновано вчинення кримінальних правопорушень за ч. 4 ст. 190 (шахрайство ), ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми