ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ДПІ в Сумах: Придбавши товар в Інтернеті, вимагайте чек

Суб'єкти господарювання, які здійснюють реалізацію товарів через мережу Інтернет, повинні застосовувати реєстратори розрахункових операцій та видавати покупцю розрахунковий документ встановленої форми
Depo.
30 червня 2015 16:01
ФОТО: depo.ua
ДПІ в Сумах: Придбавши товар в Інтернеті, вимагайте чек
ДПІ в Сумах: Придбавши товар в Інтернеті, вимагайте чек

Зазначене нововведення стосується і фізичних осіб-підприємців, які обрали ІІ або ІІІ групу спрощеної системи оподаткування, передає Суми.depo.ua.

"Споживачі Інтернет-послуг повинні знати свої права та обов'язково вимагати від продавців касовий чек на повну суму проведеної операції", - зазначила заступник начальника ДПІ у м. Сумах Тетяна Ярошенко.

У випадку, коли розрахунки за товари чи послуги, які замовляються через Інтернет, проводяться у безготівковій формі, шляхом перерахування коштів з розрахункового рахунку на розрахунковий рахунок за допомогою платіжних карт MasterCard, Visa, реєстратор розрахункових операцій не застосовується.

Вказані новації були запроваджені Законом України від 28 грудня 2014 року "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи". Метою змін є захист прав споживачів, які активно користуються послугами Інтернет-магазинів. Раніше такий вид торгівлі був звільнений від обов'язкової видачі розрахункових документів. 

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua