Дохідна частина бюджету Сумщини на 2017 рік складає 5,7 млрд грн

В області ухвалили головний фінансовий документ наступного року

На сесії облради ухвалили бюджет області на наступний рік. На думку чиновників, він є реалістичним і стане підґрунтям для реалізації програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2017 рік, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу сумської ОДА.

Загальний обсяг доходів обласного бюджету наступного року з урахуванням міжбюджетних трансфертів визначений у сумі 5,7 млрд гривень.

У наступному році передбачено поетапне зростання розміру прожиткового мінімуму. У грудні 2017 року порівняно з груднем 2016 року розмір прожиткового мінімуму зросте на 10%.

До обласного бюджету вперше у 2017 році буде надходити субвенція з державного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань.

Новою також стане субвенція на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

Крім того, у проекті обласного бюджету на 2017 рік плануються капітальні видатки у сумі 30,8 млн. гривень, з яких 12,4 млн. гривень передбачено на реконструкцію та будівництво об’єктів соціально-культурної сфери області. Ці кошти мають бути направлені на те, щоб лікарні та школи були відремонтовані, щоб там були належні умови, щоб вони були енергоефективні, щоб мінімально сплачувати за енергоносії, проводити енергоефективні заходи.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, у Сумах ухвалили двічі "перекроєний" бюджет.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми