"Догрався": У Сумах полковник поліції сяде у в'язницю на два роки

У Сумах колишній правоохоронець отримав покарання 

У Сумах 10 квітня 2017 року за рішенням суду полковника поліції визнали винним у втручанні в діяльність працівника правоохоронного органу (ч. 2 ст. 343 КК України), а саме в наданні вказівки підлеглим не направляти слідчо-оперативну групу на місце незаконного видобутку піску. Про це повідомляє Depo.Суми із посиланням на сайт прокуратури області.

Обвинуваченому призначено покарання у вигляді 2 років обмеження волі.

Прокуратура вже готує апеляційну скаргу на вказане рішення, оскільки під час досудового розслідування, на думку державного обвинувачення, зібрано достатньо доказів того, що колишній міліціонер також вчинив злочин за ч. 1 ст. 396 (приховування злочину) і ч. 2 ст. 343 (втручання в діяльність працівника правоохоронного органу) КК України.

Встановлено, що обвинувачений, перебуваючи на посаді начальника Сумського міського відділу міліції, в кінці 2014 наказав підлеглим приховати факт скоєння особливо тяжкого злочину - розбійного нападу і не вживати належних заходів для його розкриття.

Наразі триває судовий розгляд справи за обвинуваченням вказаної особи у вимаганні та отриманні 33 тисяч гривень неправомірної вигоди за неперешкоджання комерційної діяльності одного з державних підприємств.

Нагадаємо, що раніше на хабарі затримали інспектора сумської митниці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми