ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Добровольці з зони АТО розповіли студентам про війну на Донбасі (ФОТОФАКТ)

Зустріч з конотопчанами, які воюють в різних добровольчих батальйонах у зоні АТО, відбулася в політехнічному технікумі Конотопського інституту СумДУ
Depo.
15 червня 2015 09:30
ФОТО: depo.ua
Добровольці з зони АТО розповіли студентам про війну на Донбасі (ФОТОФАКТ)
Добровольці з зони АТО розповіли студентам про війну на Донбасі (ФОТОФАКТ)

Присутні мали змогу поспілкуватися з людьми різного віку та життєвих уподобань, об'єднаних любов'ю до України та бажанням захистити рідну землю: 19-річним Іллею, який в недалекому минулому воював у батальйоні "ОУН", а зараз перейшов до полку "АЗОВ", 22-річним Юрієм з Куреня УНСО та 33-річним Сергієм з Добровольчого українського корпусу, повідомляє кореспондент Суми.depo.ua.

За словами самих вояків, перед черговою поїздкою на Схід вони погодилися на цю зустріч, аби донести до молоді, що Україна сьогодні, як ніколи, потребує їхньої допомоги, а також подякувати волонтерам і всім небайдужим за підтримку та допомогу.

Всі троє стверджують, що війна на Донбасі - дуже страшна річ. І жоден з них не хоче, аби її обличчя побачили їхні земляки. А тому своїм першочерговим завданням вважають захист свої країни від ворога і недопущення розповсюдження військових дій на інші регіони України.

Перед тим, як знову вирушити на передову, бійці АТО звернулися до присутніх зі словами подяки за підтримку та щиру допомогу. Як зазначили хлопці, особливо цінними для військовослужбовців, які воюють на Сході, є дитячі малюнки і листи. А ще речі, зроблені власними руками: в'язані шапки, шкарпетки і балаклави, обереги і навіть маскувальні сітки, "кікімори" - захисні костюми для снайперів і розвідників, які волонтери плетуть власноруч, з кожною ниточкою вплітаючи у них віру в Перемогу.

Про те, як допомагають у Конотопі українським воякам - нашим землякам, розповіли на зустрічі представники громадської ініціативи Конотопа "Я - волонтер", які постійно збирають і відвозять допомогу на передову.

Студенти Політехнікуму підготували та вручили бійцям-добровольцям саморобні обереги у вигляді ангелів, а також два прапори України, на яких наприкінці зустрічі усі бажаючі залишили свої побажання для конотопських хлопців, які відправляються в зону АТО.

Нагадаємо, як повідомлялося, на Сумщині показали історію АТО в артефактах.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua