ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

До Сум надійдуть два конвої зі швейцарською "гуманітаркою"

Це буде 21 та 22 конвой, який за десять років співпраці доправлять до Сумщини
Depo.
17 лютого 2016 15:38
ФОТО: depo.ua
До Сум надійдуть два конвої зі швейцарською "гуманітаркою"
До Сум надійдуть два конвої зі швейцарською "гуманітаркою"

Сьогодні міський голова Олександр Лисенко, Президент об’єднання "Help Point Sumy" Маріанна Піффаретті та директор Благодійного фонду "Хельвеція»" Микола Резнік підписали угоду про співпрацю, пише Depo.Суми з посиланням на Муніціпальний портал.

В минулому році частину гуманітарного вантажу розподілено до Сумської міської клінічної лікарні №1, №5, №4, дитячої лікарні Святої Зінаїди, пологового будинку №1, міської стоматологічної поліклініки, Центру первинної медико-санітарної допомоги №3, Сумського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) "Берегиня". 

До пожежно-рятувальної частини та поліції було передано спецодяг, засоби для гасіння пожежі, обладнання для пожежних станцій, чотири автомобілі та багато іншого. 

Також завдяки наданій гуманітарній допомозі був забезпечений військово-мобільний загін, а для військової частини було передано більше 500 ліжок, а вище училище мистецтв та культури ім. Д. Бортнянського отримали сценічні костюми. 

За словами Маріанни Піффаретті, цьогоріч благодійна допомога надійде у квітні та вересні. Кожен конвой складатиметься з п’яти вантажівок з обладнанням та матеріалами, а це близько 200 т. Контейнери вже майже завантажені та віднайдено фінансування на їх транспортування. 

Зазначимо, цього року з метою якісного розподілу гуманітарної допомоги до розподільчої комісії буде включено представника волонтерських організацій.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми