Для сумчан оновлять систему електронних петицій

За час існування системи петицій сумчани написали 292 петиції, із них 116 отримали відповідь

Рішення про Електронні петиції втрачає чинності. Виконавчий комітет Сумської міської ради ініціював новий документ, який має замінити діючий. Ним коригує правове поле, у якому діють електронні скарги та прохання. Про це повідомляє Depo.Суми із посиланням на UA:Суми.

За словами Олега Чайченка, начальника правового управління Сумської міськради, раніше існувало положення, затверджене виконавчим комітетом, але закон вимагав, щоб було затверджено міською радою, тобто, ніякі електронні петиції не скасовуются, вони будуть. Наразі підготували нове положення, яке затвердить Сумська міська рада.

удь-яке позитивне рішення міської ради, яке прийняте за електронною петицією сумчан, може бути скасовано будь-якою іншою противною стороною, тому що за законом сама система електронних петицій має функціонувати за порядком, який приймається на сесії міської ради, зараз ми маємо ситуацію, що положення прийняте рішенням виконавчого комітету, тому, по факту, система електронних петицій у Сумах діє поза законом. Електронні петиції будуть ефективні, якщо містяни будуть ефективніше ними користуватися і якщо сумська рада буде давати якісніші відповіді", - розказав координатор всеукраїнської ініціативи "Активна громада" у місті СумиМихайло Горкуша.

Єдина система місцевих петицій у Сумах працює з 2016 року. Створена вона в рамках програми "Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади". За час існування сумчани написали 292 петиції, із них 116 отримали відповідь.

Нагадаємо, що раніше сумчани подавали петицію з проханням ввести обов'язкову реєстрацію домашніх тварин.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #петиція