Директор департаменту інфраструктури Сум отримав догану

Григорій Яременко має надати письмові пояснення щодо затримки ремонту даху

Директору департаменту інфраструктури Сум Григорію Яременку доручили до п'ятниці, 21 грудня, завершити ремонт даху у буд. № 165/10 по вул. Г. Кондратьєва, передає Depo.Суми із посиланням на сайт міськради.

"Торік зробили такий же ремонт у будинках № 8 і № 9 військового містечка, і все було гаразд. У нинішньому виділили 1,2 млн грн. на ремонт цієї покрівлі. Того, що відбулось у процесі виконанні робіт, не повинно бути. Приношу вибачення мешканцям будинку за працівників департаменту інфраструктури міста, які неналежним чином виконали свої обов'язки", – зазначив очільник міста Олександр Лисенко і зажадав від Григорія Яременка пояснень щодо ситуації.

Останній повідомив, що були проблеми з постачанням матеріалів, наразі питання вирішене, по 1-му під'їзду залишилось виконати 80% обсягу робіт, по 2, 3-му – 50% і підрядник розраховує завершити ремонт до п'ятниці.

Олександр Лисенко наказав Григорію Яременку надати ще й письмові пояснення щодо того, чому затримався ремонт даху, та оголосив, що очільник департаменту та його підлеглий, який відповідав за проведення робіт, отримають догани. У випадку, якщо ремонт покрівлі у п'ятницю, 21 грудня, о 16:00 не буде завершений, ці посадовці отримають по ще одній догані.

Нагадаємо, що у Кропивницькому почав "тріщати" будинок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми