ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дільничні інспектори міліції відзначають професійне свято

"Народні" міліціонери першими виїздять на місця скоєння злочину та щодня намагаються попереджувати вчинення громадянами правопорушень
Depo.
18 червня 2015 13:33
ФОТО: depo.ua
Дільничні інспектори міліції відзначають професійне свято
Дільничні інспектори міліції відзначають професійне свято

Цього року дільничні інспектори міліції відзначають 92-гу річницю з дня заснування служби, пише Суми.depo.ua з посиланням на СЗГ УМВС України в Сумській області.

У місті Охтирка працюють 25 дільничних інспектора міліції та два їх помічника. На території району функціонує 8 дільничних пунктів міліції, в яких щовівторка, четвер та суботу проводиться прийом громадян. Очолює службу начальник сектору дільничних інспекторів міліції Охтирського міськвідділу міліції Олександр Тищенко.

За словами керівника, з початку року дільничними інспекторами складено 570 адміністративних протоколів за різними правопорушеннями. Розкрито 52 злочини: це крадіжки, пограбування, злісне ухилення від сплати аліментів, спричинення тілесних ушкоджень, порушення правил адміністративного нагляду, порушення операцій з металобрухтом тощо.

Навантаження на одного дільничного дуже велике - на кожного інспектора приходиться близько п'яти з половиною тисяч мешканців (за нормою - 3000 громадян на одного дільничного). А це тисячі будинків та сімей, громадяни різного роду занять та вподобань, тому служба дільничного нелегка та копітка, психологічно важка та виснажлива.

Окрім попередження адміністративних правопорушень та розкриття злочинів, у дільничного інспектора багато обов'язків: прийом заяв від громадян, проведення відпрацювань, забезпечення охорони громадського порядку під час проведення масових заходів, перевірки за місцем проживання раніше судимих осіб та проведення профілактичних бесід з неблагополучними сім'ями.

Особливу увагу стражі порядку приділяють громадянам похилого віку та одинокими людьми, котрим, як нікому іншому, необхідні не лише юридична чи правова допомога, а й просте людське спілкування. Тому дільничні інспектори у свій особистий час відвідують таких громадян, надаючи їм допомогу не лише порадою, а й своїми справами.

В теперішніх складних суспільно-політичних умовах працівникам міліції додалося ще одне непросте завдання - протидіяти злочинності та забезпечити надійний захист інтересів Батьківщини в зоні ведення бойових дій. Охтирські дільничні щомісяця виїздять на схід України для безпосередньої участі в проведенні антитерористичної операції. І вони гідно несуть свою службу, з почуттям патріотизму та відповідальності за долю країни, мають високий бойовий дух та готові забезпечувати дотримання законності та охорону суспільного спокою на будь-якій дорученій ділянці роботи.

Тож бажаємо всім дільничним міцного здоров'я, особистого щастя, достатку і злагоди у їхніх родинах, наполегливості і успіхів у їх непростій службі по зміцненню правопорядку на благо незалежної України.

Нагадаємо, як повідомлялося, до Сум з АТО повернулися 130 міліціонерів.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua