Дільничні інспектори міліції відзначають професійне свято

"Народні" міліціонери першими виїздять на місця скоєння злочину та щодня намагаються попереджувати вчинення громадянами правопорушень
Depo.
18 червня 2015 13:33
ФОТО: depo.ua
Дільничні інспектори міліції відзначають професійне свято
Дільничні інспектори міліції відзначають професійне свято

Цього року дільничні інспектори міліції відзначають 92-гу річницю з дня заснування служби, пише Суми.depo.ua з посиланням на СЗГ УМВС України в Сумській області.

У місті Охтирка працюють 25 дільничних інспектора міліції та два їх помічника. На території району функціонує 8 дільничних пунктів міліції, в яких щовівторка, четвер та суботу проводиться прийом громадян. Очолює службу начальник сектору дільничних інспекторів міліції Охтирського міськвідділу міліції Олександр Тищенко.

За словами керівника, з початку року дільничними інспекторами складено 570 адміністративних протоколів за різними правопорушеннями. Розкрито 52 злочини: це крадіжки, пограбування, злісне ухилення від сплати аліментів, спричинення тілесних ушкоджень, порушення правил адміністративного нагляду, порушення операцій з металобрухтом тощо.

Навантаження на одного дільничного дуже велике - на кожного інспектора приходиться близько п'яти з половиною тисяч мешканців (за нормою - 3000 громадян на одного дільничного). А це тисячі будинків та сімей, громадяни різного роду занять та вподобань, тому служба дільничного нелегка та копітка, психологічно важка та виснажлива.

Окрім попередження адміністративних правопорушень та розкриття злочинів, у дільничного інспектора багато обов'язків: прийом заяв від громадян, проведення відпрацювань, забезпечення охорони громадського порядку під час проведення масових заходів, перевірки за місцем проживання раніше судимих осіб та проведення профілактичних бесід з неблагополучними сім'ями.

Особливу увагу стражі порядку приділяють громадянам похилого віку та одинокими людьми, котрим, як нікому іншому, необхідні не лише юридична чи правова допомога, а й просте людське спілкування. Тому дільничні інспектори у свій особистий час відвідують таких громадян, надаючи їм допомогу не лише порадою, а й своїми справами.

В теперішніх складних суспільно-політичних умовах працівникам міліції додалося ще одне непросте завдання - протидіяти злочинності та забезпечити надійний захист інтересів Батьківщини в зоні ведення бойових дій. Охтирські дільничні щомісяця виїздять на схід України для безпосередньої участі в проведенні антитерористичної операції. І вони гідно несуть свою службу, з почуттям патріотизму та відповідальності за долю країни, мають високий бойовий дух та готові забезпечувати дотримання законності та охорону суспільного спокою на будь-якій дорученій ділянці роботи.

Тож бажаємо всім дільничним міцного здоров'я, особистого щастя, достатку і злагоди у їхніх родинах, наполегливості і успіхів у їх непростій службі по зміцненню правопорядку на благо незалежної України.

Нагадаємо, як повідомлялося, до Сум з АТО повернулися 130 міліціонерів.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua