Депутати сумської облради впритул наблизилися до проблем психлікарень

В області відбуваються "переїзди" лікарень

17 актуальних і важливих питань для громадян регіону винесли на своє засідання депутати з постійної комісії Сумської обласної ради з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров'я, материнства та дитинства. Провів засідання голова постійної комісії Магомед Галаєв, інформує Depo.Суми з посиланням на сайт обласної ради.

Серед іншого депутати розглянули й колективне звернення громадської організації "Дітей-інвалідів та молоді з ДЦП – "Наша родина". Її голова Людмила Фрунзе озвучила позицію присутніх на засіданні матерів психічно-хворих дітей щодо поліпшення умов для пацієнтів психдиспансеру. Їх бажання – аби для хворих надали нове приміщення на Ковпака.

Йдеться про обласний психоневрологічний диспансер по вул. Ковпака, 18, який відкрили 30 грудня минулого року. Корпус розрахований на 200 ліжко-місць. Його вартість склала 95 мільйонів гривень. Тоді начальник управління охорони здоров'я Сергій Бутенко повідомив про зміну призначення будівлі. За його словами, сюди планують перевести 6 відділень обласної лікарні.

На комісії він пояснив усім присутнім, що питання переведення КЗ "Сумський обласний психоневрологічний диспансер ім. О.В. Співака" до приміщень Сумської обласної лікарні на стадії обговорення і остаточного рішення на даний час не прийнято, оскільки будівля нового хірургічного комплексу потребує великих фінансових вливань. Якщо корпус збудовано не буде, на Ковпака переїде психлікарня.

Підсумовуючи обговорення даного питання, голова постійної депутатської комісії Магомед Галаєв, зазначив, що на даний час триває робота депутатської комісії з вивчення питань діяльності спеціалізованих психіатричних лікарень області. За результатами проведеної роботи відбудеться засідання за участі всіх зацікавлених осіб.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми