ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутати Сум скасували скандальне рішення виконкому

Народні обранці відмінили рішення виконкому, прийняте минулого тижня, про скасування містобудівних умов і обмежень на будівництво житлового будинку на вулиці Нижньосироватська
Depo.
13 травня 2015 11:19
ФОТО: depo.ua
Депутати Сум скасували скандальне рішення виконкому
Депутати Сум скасували скандальне рішення виконкому

За це проголосували 45 депутатів, п’ять утрималися, передає Суми.depo.ua.

Директор департаменту містобудування Анатолій Жук заявив, що містобудівні документи, на які спиралися члени виконавчого комітету, підроблені. Невідомі виправили поверховість будівлі з дев’яти на сім, при цьому не поміняли загальну площу будівництва, кількість квартир та інше.

На звинувачення депутата начальник юридичного управління Олег Чайченко, який готував чотири проекти рішення по скандальних будівництвах, заперечив, що документи відрізняються не тільки цим. За його словами, містобудівні умови і обмеження видавалися чотири рази протягом 2012-2015 років. Відповідно, на його думку, впродовж цього часу цілком могли бути внесені зміни.

Відповідь начальника управління не задовольнила депутатів через його хитку позицію.

Під час обговорення питання депутати неодноразово цікавилися, хто понесе відповідальність за прийняття незаконного рішення виконкомом, і вимагали знайти винних за розгляд таких документів.