ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутати попросять грошей на перетворення садиби Харитоненка у Палац шлюбу (ФОТО)

За 3-5 мільйонів гривень можна завершити реконструкцію принаймні головного корпусу
Depo.
9 квітня 2015 13:31
ФОТО: depo.ua
Депутати попросять грошей на перетворення садиби Харитоненка у Палац шлюбу (ФОТО)
Депутати попросять грошей на перетворення садиби Харитоненка у Палац шлюбу (ФОТО)

Палац шлюбу пропонують розмістити у відомій садибі Харитоненка, яка вже кілька років знаходиться у стадії замороженої реконструкції. Про це повідомляє кореспондент Суми.depo.ua з сесії обласної ради, яка триває зараз у Сумах. 

Таку ініціативу озвучив депутат обласної ради, екс-ректор Української академії банківської справи Анатолій Єпіфанов. Він наголосив, що кілька років тому Національний банк, як власник будівлі на вулиці Троїцькій, вклав 165 мільйонів гривень у реконструкцію цього історичного архітектурного комплексу. І тут мав бути облаштований Палац студентства.

Але під час керівництва НБУ соратниками колишнього президента Віктора Януковича, інтерес до споруди згас і садиба знову стала занепадати. Наразі, щоб закінчити всі роботи, необхідно ще 35 млн. грн.

Анатолій Єпіфанов звернувся до депутатів, аби ті підтримали звернення до НБУ та Кабінету Міністрів України про безоплатну передачу комплексу споруд садиби Харитоненка у власність області для розміщення там комунальних закладів і установ.

Зокрема, за пропозицією депутата, у головній садибі, де вже майже закінчено ремонт, можна розмістити міський Палац шлюбу. На це, за його підрахунками, необхідно витратити 3-5 млн. грн.

Депутати майже одноголосно підтримали пропозицію Єпіфанова, але з умовою, що у реконструкцію вкладатиметься не обласний бюджет, а приватні інвестори.