ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутати попросили центральну владу вивести сумське підприємство з кризи

ПАТ "Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе" відіграє надзвичайно важливу роль в соціально-економічному житті нашого міста, наслідки занепаду якого можуть бути для Сум катастрофічними
Depo.
11 червня 2015 10:49
ФОТО: depo.ua
Депутати попросили центральну владу вивести сумське підприємство з кризи
Депутати попросили центральну владу вивести сумське підприємство з кризи

Сумська міська рада просить Президента України, Прем'єр-міністра, голову Верховної Ради та народних депутатів від області забезпечити потужності ПАТ "Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе" державними оборонними замовленнями, залучити до будівництва фортифікаційної лінії на кордоні з Росією та повернути підприємству ПДВ, пише Суми.depo.ua з посиланням на сайт мерії.

Відповідне зверення сумські обранці ухвалили 10 червня. "За" висловились 40 депутатів.

Наразі, зазначено у зверненні, на підприємстві спостерігається загострення тривалої соціально-економічної кризи. Через втрату постійних замовників і давніх партнерів виробничі площі ПАТ "Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе" фактично зупинились, а працівники отримали заробітну плату лише за березень.

"Постійні скорочення персоналу викликають надзвичайну соціальну напругу. Підприємство має заборгованість перед місцевим та державним бюджетами", - сказано у зверненні.
Разом із тим, наголошують депутати, ПАТ "Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе" відіграє надзвичайно важливу роль в соціально-економічному житті нашого міста, наслідки занепаду якого можуть бути для Сум катастрофічними.

Відтак, міська рада просить Президента, Уряд, Парламент, народних депутатів від Сумщини використати всі можливості держави та забезпечити підприємство державними замовленнями з нарощування обороноспроможності України.
Також, зважаючи те, що підприємство знаходиться у прикордонній області та має достатній кадровий потенціал, виробничі потужності, задіяти його у будівництві фортифікаційної лінії на кордоні з Російською Федерацією.

Ще одне прохання від депкорпусу - посприяти у поверненні заводу ПДВ, адже нині заборгованість держави перед ПАТ "Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе" в рази перевищує борги підприємства зі зарплати перед своїми працівниками.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, сумська міськрада запропонувала забрати контрольний пакет акцій заводу Selmi у російських акціонерів.

Більше новин про життя Сум та Сумщини читайте на Суми.depo.ua.