Депутата сумської облради відсторонили від посади

Чиновника підозрюють у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди

Апеляційний суд відсторонив від посади депутата Сумської обласної ради, який очолює відділ екологічного контролю в Держекоінспекції, передає Depo.Суми із посиланням на "Данкор Онлайн".

Колегія суддів кримінальної палати Апеляційного суду Сумської області розглянула апеляційну скаргу прокуратури на рішення Зарічного районного суду Сум, яким стороні захисту було відмовлено в задоволенні клопотання про відсторонення депутата Сумської обласної ради від посади начальника відділу екологічного та радіологічного контролю Державної екологічної інспекції в Сумській області.

Правоохоронні органи інкримінують сумському депутату вчинення кримінального злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Підозрюють чиновника в тому, що він, займаючи посаду начальника відділу екологічного та радіологічного контролю в Держекоінспекції, використовуючи своє службове становище, неодноразово вимагав та отримував від свого підлеглого неправомірну вигоду. Вимоги апеляційної скарги прокурор обґрунтував тим, що особа може чинити тиск на своїх підлеглих, перешкоджати веденню об'єктивного досудового розслідування. Сторона захисту заперечувала проти задоволення апеляційної скарги.

Розглянувши матеріали кримінального провадження, колегія суддів апеляційного суду задовольнила апеляційну скаргу прокурора і відсторонила народного обранця від займаної ним посади в Державній екологічній інспекції, оскільки можливі ризики того, що особа, використовуючи своє службове становище, буде перешкоджати веденню слідства.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #суд