ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

День Святого Валентина у Сумах відзначали на скеледромі

14 лютого в клубі "Абалаковець" Палацу дітей та юнацтва пройшла відкрита першість зі скелелазіння, присвячений Міжнародному дню закоханих
Depo.
16 лютого 2016 18:58
ФОТО: depo.ua
День Святого Валентина у Сумах відзначали на скеледромі
День Святого Валентина у Сумах відзначали на скеледромі

Перед початком змагань батьки юних екстремалів презентували виставку "Засніжена любов". Вона була присвячена підкорення Говерли в січні 2016 року. До речі, для деяких батьків ці сходження були дебютним, пише Depo.Суми.

Після відкриття виставки 72 учасника вийшли на траси змагань: гуртківці, школярі з Сум, Охтирки, Нетішина Хмельницької області.

Серед наймолодших (2006 р.н. і молодші) перемогли гості з Нетішина - Олександр Лебедєва і Єгор Жебель. Друге і третє місця взяли "абалаковці" - Тарас Лініченко / Анастасія Русанова і Микола Майборода / Заріна Парамай відповідно.

У групі 2 (2003-2005 р.н.) перемогли також нетішинці Богдан Петровський і Катерина Петько. "Срібло" взяли їх земляки Аліна Ігнатенко і Ігор Макєєв. Замкнули призову трійку Святослав Захаров і Євгенія Ізмайлова.

У групі 3 (2000-2002 р.н.) все призи забрали абалаковці, повідомляє Данкор

Чемпіонами стали Єгор Медведєв і Ксенія Устименко. Другими були Софія Михайличенко і Олексій Нікіфоров, третіми - Едуард Кириченко і Анастасія Кручай.

У найстаршій групі (1999 р.н. і старші) була всього одна пара "абалаковців", яка і перемогла - Максим Сидорець / Олександра Нікітіна.

Переможці нагороджені грамотами та медалями. Особливо смачними були призи, які підготували батьки гуртківців клубу "Абалаковець".

фото Вікторія Тимошенко

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми