Декомунізацію назв сумських вулиць скасовано не буде

Зарічний районний суд визнав перейменування 85 вулиць, провулків і скверів законним

Зарічний районний суд визнав перейменування 85 вулиць, провулків і скверів законним, повідомляє Depo.Суми з посиланням на UA:Суми.

Депутат міськради Юрій Перепека через суд намагався скасувати розпорядження міського голови про декомунізацію.

Дмитро Коломієць, представник позивача Юрія Перепеки каже: "Оскаржуваний акт суперечить діючому законодавству та інтересам Перепеки Юрія Олександровича, який був позбавлений права на свободу думки і слова, на вираження своїх поглядів в порядку встановленому законом частиною 6 статті 7 Закону України "Про засудження комуністичного режиму в Україні". Стягнути з відповідача на користь позивача 1000 гривень за моральну шкоду завдану цим рішенням".

"Спірне розпорядження містить 85 об'єктів. Перепека чітко не зазначає об'єкт судового захисту, тобто яким конкретно 1 із 85 об'єктів порушено його права як фізичної особи. Всі передбачені законом процедури як за формою, так і за змістом були проведені, громадяни зверталися до утвореної міським головою комісії", говорить Павло Кравченко, представник відповідача Олександра Лисенка.

Суддя Зарічного райсуду міста Суми Ніна Прокудіна оголосила: "Суд постановив відмовити Перепеці Юрію Олександровичу у задоволенні позову повністю за необґрунтованістю".

Нагадаємо,5 травня 2016 р. депутат міськради Юрій Перепека позвався до суду проти мера Сум – Олександра Лисенка. Тоді Зарічний райсуд міста зупинив дію розпорядження міського голови про перейменування вулиць. 19 травня минулого року голова Сумської ОДА Микола Клочко видав своє розпорядження щодо перейменування об'єктів. У його списку на 2 змінені назви менше.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми