ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Де учасникам АТО в Сумах подати заяву на придбання житла

Матеріальна допомога надається за кошти міського бюджету згідно з вимогами Порядку забезпечення житлом учасників антитерористичної операції на 2016–2021 роки

Depo.
5 жовтня 2018 10:25
ФОТО: depo.ua

Згідно інформації Департаменту соціального захисту населення у Сумах триває надання одноразової цільової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції на придбання житла, передає Depo.Суми із посиланням на сайт міськради.

Такий вид допомоги запроваджений з метою належного забезпечення житловими умовами учасників АТО та членів їх сімей, створення їм сприятливого суспільного середовища.

Матеріальна допомога надається за кошти міського бюджету згідно з вимогами Порядку забезпечення житлом учасників антитерористичної операції на 2016–2021 роки, затвердженого рішенням міської ради від 7 липня 2016 року № 954-МР.

Її розмір становить 350 тис. гривень.

Наразі департаментом соціального захисту населення здійснюється прийом заяв на придбання житла від осіб, визначених рішенням від 8 серпня цього року № 3733-МР "Про надання одноразової цільової матеріальної допомоги на придбання житла учасникам антитерористичної операції".

Станом на 4 жовтня вже прийнято понад півсотні заяв.

Нагадаємо, що у 2019 році держава планує виділити 100 млн грн. на будівництво доступного житла, ще 300 млн грн. очікується з місцевих бюджетів, натомість потрібно 3 мільярди.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook