ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Де на Сумщині найактивніше підписують декларації з лікарями

Бар'єр у 25% вже подолали Сумський, Охтирський та Ямпільський райони

Depo.
10 липня 2018 13:46
ФОТО: depo.ua

За останній тиждень на Сумщині підписано майже 20 тисяч декларацій з лікарями. На сьогодні загальна кількість підписаних документів становить 161 348, передає Depo.Суми із посиланням на "Данкор Онлайн".

За словами начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Сергія Бутенка, лідери залишаються незмінними - це Буринський район, де підписано 13 150 декларацій, що складає 55% від усього населення району, Липоводолинський - 8507 декларацій (46%), Краснопільський - 7700 декларацій (30%). Бар'єр у 25% вже подолали Сумський, Охтирський та Ямпільський райони.

Разом з тим, міста обласного підпорядкування залишаються аутсайдерами в цьому процесі.

Конотоп має на своєму рахунку 129 декларацій (0,1%), Ромни - 0 декларацій. У Сумах та Шостці процес йде трохи швидше, однак загальний відсоток вкрай низький - 5% від загальної чисельності населення.

Конотопський район має лише 2% підписаних декларацій - 2360. За словами голови райдержадміністрації Миколи Горбенка, це через проблеми з підключенням до мережі Інтернет. Голова Сумської ОДА Микола Клочко вказав керівництву району на недоробки і чекає від нього письмового пояснення причин такого стану справ і доручив у найкоротші терміни виправити ситуацію.

Джерело фото: volyn24

Нагадаємо, що відомі прізвища львівських лікарів, які закінчили підписувати декларації.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook