Чверть українських компаній турбуються про колег-велосипедистів, - дослідження

Практика приїзду на роботу велосипедом в Україні стаає більш поширеною, але умови для таких людей достатньо не забезпечуються 

Згідно результатам опитування Headhunter щодо можливості приїзду на роботу велосипедом 53% респондентів зізнались, що серед їхніх колег нема тих, хто їздив би на роботу на велосипеді, передає Depo.Суми із посиланням на Headhunter.

38% опитаних зазначили, що протягом останнього року на роботу велосипедом добиралось до 5 їхніх колег. 6% повідомили, що від 5 до 10 осіб з їхньої компанії приїжджали в офіс на велосипеді. І лише 3% зазначили, що таких осіб було понад десять (2% – 11-30 осіб, 0,7% – 31-50 осіб, 0,3% – понад 50 осіб).

У більшості випадків роботодавець не забезпечує спеціальних умов для співробітників-велосипедистів (так відповіли 66% респондентів). Але в деяких офісах усе ж створюються певні умови для велобайкерів. Зокрема, 25% зазначили, що в їхніх компаніях є стоянки. У 16% – душові. 9% говорять про наявність шаф для змінного одягу, і ще 9% – про наявність охорони на стоянках. Менше ніж 1% респондентів повідомили, що в них є точки ремонту для велосипедів.

Тож на сьогодні практика приїзду на роботу велосипедом не є широко поширеною, але і умови для таких людей не забезпечуються достатньою мірою.

Це, скоріше, свідомий вибір як співробітника, так і роботодавця

фото: voloshyna.org.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми