ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чиновниця Сумської міськради з подачі депутата Жука може загриміти за службове підроблення

СБУ знайшла матеріали, що можуть свідчити про злочин
Depo.
21 квітня 2015 09:15
ФОТО: depo.ua

Управління СБУ у Сумській області виявило матеріали, які можуть підтверджувати службове підроблення з боку посадової особи міської ради, пише Суми.depo.ua.

У відповідь на запит депутата міськради Анатолія Жука начальник УСБУ в Сумській області Юрій Гончаров повідомив, що за підсумками перевірки отримані матеріали з ознаками кримінального злочину з боку спеціаліста з кадрових питань департаменту інфраструктури Сумської мерії Ірини Рижіх, передбаченого ч.1 ст.366 КК України "Службове підроблення".

Нагадаємо, Анатолій Жук направив до СБУ запит з приводу протиправних дій працівниці департаменту інфраструктури, яку він звинуватив у підробці документів і державній зраді. Жук заявив, що головний спеціаліст з кадрових питань департаменту Ірина Рижих систематично в робочий час перебуває за межами України, а саме на території РФ, а потім вносить неправдиві відомості в табеля обліку робочого часу, які сама ж і заповнює згідно зі своїми посадовими обов'язків, а начальник департаменту Юрій Шнітке її покриває.

Як повідомляє СБУ, матеріали направлені до прокуратури Сумської області для прийняття процесуального рішення. Фактів протиправних дій І.Рижіх в сферах державної безпеки і захисту інформації з обмеженим доступом не встановлено.