ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чиновника Сум звинуватили у бездіяльності

Сумському відділу логістики не вистачило двадцяти днів, аби перевірити роботу маршрутників
Depo.
18 травня 2015 12:54
ФОТО: depo.ua
Чиновника Сум звинуватили у бездіяльності
Чиновника Сум звинуватили у бездіяльності

На апаратній нараді 18 травня міськвідділ логістики та зв'язку назвали безвідповідальним і недбалим у ставленні до своїх обов'язків, передає Суми.depo.ua.

Чиновники відділу більше ніж за два тижні не змогли перевірити хоча б одну маршрутку на предмет виконання перевізниками умов, висунутих владою для затвердження тарифу у три гривні.

Керівник відділу логістики Микола Гіценко розповів, чим займався їхній структурний підрозділ. Як з'ясувалося, від перевізників було отримано лист, в якому вони вказали, що поточний ремонт був виконаний у 239 з 330 маршрутках, а система GPS встановлена ​​на 321 з 330 машинах. Наскільки відповідає дійсності ця інформація - ніхто не перевіряв.

"Якщо це перевіряти, потрібно виїжджати на випуск, а не на лінію... У нас щонайменше 13 перевізників. Ми зможемо перевірити одного на день. Відповідно потрібно ще 2 тижні їх перевіряти", - поскаржився пан Гіценко.

Влада міста дала відділу логістики ще два тижні на перевірки, розкритикувавши чиновника за бездіяльність.

Нагадаємо, мерія Сум при підвищенні тарифу в маршрутних таксі поставили умову перевізникам - до 1 травня відремонтувати весь транспорт, відновити роботу GPS і зробити її доступною для сумчан.