ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чиновника, що преміював свою дружину чотирма тисячами, покарали штрафом у 340 гривень

Суд угледів у діяннях екс-директора комунального підприємства корупційну складову
Depo.
10 квітня 2015 12:45
ФОТО: depo.ua

Зарічний районний суд м. Суми оштрафував колишнього директора комунального підприємства "Міськсвітло", який видавав премії своїй дружині, що була працівником того ж підприємства, повідомляє Суми.depo.ua.

Колишній керівник видав премію своїй дружині на загальну суму в 4000 гривень. Причому першим наказом по підприємству заохотив дружину на 300 гривень. Але апетити росли, і останнім документом він видав їй 1400 гривень.

Сам директор визнав, що гроші видавав, але ознак корупційного правопорушення не побачив, і свою вину фактично не визнав.

Тим не менше, суд вирішив визнати його винним у порушенні статті 172-7 КУпАП, і наклав адміністративне стягнення у розмірі 340 гривень на користь держави. На даний момент рішення суду вступило в законну силу.

"Вчинення даного адміністративного корупційного правопорушення було пов'язано з недотриманням вимог Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції". Законом передбачено, що при виникненні будь-якого конфлікту інтересів у особи, у зв'язку з виконанням своїх службових обов'язків наділених повноваженнями приймати рішення щодо себе або своїх близьких родичів, зобов'язаний негайно повідомляти безпосередньому керівнику про наявність конфлікту інтересів у письмовій формі", - повідомив прокурор прокуратури г . Суми Андрій Байдак.

Мітки: #