ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чиновник з Київщини показав сумському меру, як правильно "знімати двері" (ВІДЕОФАКТ)

Вперше в Україні посадовець встановив у своєму кабінеті відеокамери і здійснює безперервну онлайн-трансляцію на YouTube
Depo.
4 червня 2015 13:01
ФОТО: depo.ua
Чиновник з Київщини показав сумському меру, як правильно "знімати двері" (ВІДЕОФАКТ)
Чиновник з Київщини показав сумському меру, як правильно "знімати двері" (ВІДЕОФАКТ)

"Дверний фарс" у виконанні сумського мера виглядає вельми недолуго на фоні рішення про відкритість, яке продемонстрував Голова Вишгородської районної держадміністрації Київської області Олександр Горган, який веде постійну онлайн-трансляцію з власного кабінету, пише Суми.depo.ua, цитуючи espreso.tv

Голова Вишгородської районної держадміністрації Олександр Горган ввів інноваційний спосіб боротьби з корупцією. Він перший і поки єдиний український чиновник, який за власною ініціативою встановив відеокамери у своєму робочому кабінеті і здійснює постійну трансляцію в інтернет.

Прямі ефіри з кабінету голови адміністрації йдуть зі звуком і користувачі мережі Інтернет можуть бачити і чути все, що відбувається на зустрічах і нарадах. Таку практику новий голова РДА проводить останні два місяці з моменту свого призначення.

Трансляції відео можна подивитися на каналі голови Вишгородської РДА в YouTube

Крім того, з метою інформування громадян голова Вишгородської РДА щовечора публікує на сторінці в Facebook і Twitter свій докладний робочий графік на наступний день. Таким чином, жителі району можуть не тільки контролювати зміст роботи чиновника і бачити його компетентність, але і відстежувати самі ті наради, які їх цікавлять.

"Єдина можливість успішно протидіяти корупції - це тотальна прозорість. Такий спосіб запобігання корупції не вимагає значних витрат - для цього я використовую звичайний ноутбук та аматорські відеокамери. Відео безкоштовно транслюється через окремий канал YouTube і це теж не вимагає ніякого фінансування", - розповів голова Вишгородської РДА Олександр Горган.

"Повсюдна трансляція роботи держслужбовців в мережі Інтернет стрімко підвищить ефективність влади. Миттєво проявляться дилетанти. Під прицілом відеокамери чиновник буде змушений інтенсивно і якісно виконувати свою роботу. На особисті справи у нього просто не має вистачати часу.

Ця унікальна практика, за умови її обов'язкового впровадження для всіх чиновників по всій Україні, гарантовано забезпечить нову якість влади і масштабне зниження рівня корупції ", - зазначив Олександр Горган.

Читайте також: Мер Сум зробив місто відкритим для своєї секретарки