ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чи буде друга хвиля грипу у Сумах

Поки що захворюваність знижується
Depo.
2 березня 2016 14:53
ФОТО: depo.ua

За даними щотижневого моніторингу, за останній тиждень в місті зареєстрували 1969 випадків захворювань на ГРВІ, що на 47 випадків менше, ніж за попередній тиждень, пише Depo.Суми.

Серед хворих, 62,9% (1239 осіб) - діти до 18 років. Показник захворюваності становить 72,7 на 10 тис. населення, що на 59,9% нижче порогового рівня.

За повідомленням Gorod.sumy.ua відсоток захворюваності на ГРВІ серед учнівської склав 4.3%, серед вихованців дошкільних навчальних закладів - 7,6%.

Але навесні вірус грипу може повернутися. Розповсюдженню вірусу сприяє погода, а тому не варто нехтувати рекомендаціями лікарів. А саме: повноцінно харчуватися, приймати вітаміни та імуностимулюючі препарати, уникати скупчення людей. У разі виявлення таких симптомів як висока температура, судоми, важкість дихання, біль у грудях, втрата свідомості слід негайно звернутися за медичною допомогою. Як свідчить статистика, саме невчасне звернення за кваліфікованою допомогою та самолікування є найчастішими причинами виникнення ускладнень та летальних наслідків.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми