ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Рота "Суми" відбула на чергування у зону АТО

Бійці патрульної служби поліції змінять колег на Донбасі після двомісячної "вахти"
Depo.
3 березня 2016 16:07
ФОТО: depo.ua

Бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення "Суми" вирушили на Донбас в район проведення антитерористичної операції, де змінять своїх колег, що майже два місяці виконували бойові завдання в населених пунктах на лінії розмежування, повідомляє Depo.Суми з посиланням на Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.

Вже майже два роки, бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення "Суми" почергово несуть нелегку службу на території проведення антитерористичної операції. На їх рахунку – спільні з іншими силовиками участь в охороні громадського порядку, чергування на блокпостах, перевірка автотранспорту, вилучення з обігу незаконної зброї та боєприпасів, затримання проросійських бойовиків.

Чергова ротація для сумських копів - фото 1

"Знаєте, найстрашніше те, що це все вже стало звичайною роботою, - говорить старший інспектор роти Сергій Беспалов. - Два роки тому, коли ми вперше поїхали на Схід, це багатьма сприймалося як подвиг. Зараз - як звичайна чоловіча робота, яку ми повинні виконувати, забезпечувати порядок на територіях Луганської та Донецької областей. Також охороняємо стратегічні об’єкти, виявляємо та затримуємо осіб, що мають причетність до незаконних збройних формувань".

Населення до роботи підрозділу ставиться з порозумінням, бо допомагають поліцейські з Сум місцевим правоохоронцям розкривати й загальнокримінальні злочини.

"Бажаю вам, мої колеги, всього хорошого, щоб всі були здорові і живі, - сказав перед строєм начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області Микола Лушпієнко. – Командирам бажаю мудрості зберегти особовий склад. Бажаю, щоб ви достойно несли там службу, і найголовніше, не забували, що ви потрібні тут живі і здорові. Дуже серйозна місія на вас, ви не вперше вже її виконуєте, бо ви є найбільш підготовленими на Сумщині підрозділом для роботи в районах бойового зіткнення".

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми