ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Через ями на сумських дорогах може статися транспортний колапс

Тролейбусники Сум відмовляються виїжджати на маршрути з поганими дорогами
Depo.
27 квітня 2015 14:06
ФОТО: depo.ua
Через ями на сумських дорогах може статися транспортний колапс
Через ями на сумських дорогах може статися транспортний колапс

Сьогодні на апаратній нараді директор КП "Електроавтотранс" нагадав меру про матеріальні втрати, що несе підприємство через ями на асфальті, пише Суми.depo.ua.

"Я вам (меру Сум, - Ред.) написав листа, що по вул. Прикордонній ми вже не можемо їздити. Тільки до 9 травня. За 2 місяці ми угробили 73 тисячі гривень. На ремонт тролейбусних рам, ресор. Або буде дорога на Прикордонній, або "Електроавтотранс" не зможе витрачати такі кошти щомісяця, щоб їздити в район "Керамейї", - зазначив директор КП "Електроавтотранс" Олександр Перчаков.

Також проблемний напрямок в районі Басів, де за місяць були "побиті" ресори на суму 32 тис. грн. На що складено відповідні акти.

Мер міста відповів, що ремонт доріг не залежить від його бажання чи небажання. Є план, графік ремонту, в який потрібно вносити зміни. Він додав: при капітальному ремонті дороги в середньому йде 1 місяць на проектну документацію та 2,5 місяці на проведення тендеру.

"В принципі, це питання можна опрацювати в рамках поточного ремонту. На вул. Паризької Комуни дорожники виходять вже сьогодні", - зазначив Олександр Лисенко.