Блокування бусів "на Київ" у Сумах перейшло у масову бійку

Молодики зі "Східного корпусу" вступили у фізичне протистояння з водіями маршруток

Блокування машин приватних перевізників у Сумах, яке триває вже другий день, перейшло у фазу силового протистояння. Сьогодні, 2 лютого, між водіями і молодиками з так званого "Східного корпусу" сталася бійка, інформує Depo.Суми.

Один з учасників подій зняв бійку на відео, яке ретранслює СТС.

Нагадаємо, громадстке утворення "Східний корпус" за участі місцевого управління Укртрансбезпеки продовжує блокувати виїзди з міста для автобусів нерегулярних перевізників, які забезпечують сполучення за маршрутами Суми - Київ та Суми - Харків.

Приватні перевезення за цими маршрутамиздійснюють приватні підприємці, яким диспетчерські послуги надають три місцевих комерційних підприємства.

Даний "наїзд" на приватників є не першим - пару років тому "Укртрансбезпека" також активно намагалася припинити діяльність приватників. Але на цей раз до "перевірок" залучили також групу "обурених цивільних" молодиків.

Нагадаємо також, на початку січня внаслідок зіткнення маршрутки "Суми-Київ" загинуло двоє людей. Після тієї аварії чиновники з МВС заговорили про необхідність впритул зайнятись перевізниками, які возять пасажирів напівлегально.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми