Бізнесмени "зажали" орендну плату за тепловий комплекс у Шостці

Прокуратура змусила орендарів сплатити більше мільйона заборгованості

Після втручання прокуратури Сумщини Шосткинським підприємством сплачено заборгованість за оренду комунального майна майже 1,2 млн грн, повідомляє Depo.Суми з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

Встановлено, що у 2007 році Шосткинською міською радою товариству з обмеженою відповідальністю "Шосткинське підприємство "Харківенергоремонт" передано в строкове платне користування цілісний майновий комплекс по виробництву, транспортуванню тепла та електричної енергії. Однак підприємство, в порушення умов договору, своєчасно не сплачувало орендну плату, у зв’язку з чим прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення заборгованості.

У ході розгляду господарським судом Сумської області вказаної справи Шосткинським підприємством у добровільному порядку сплачено всю суму заборгованості.

Окрім того, прокуратурою в інтересах Шосткинської міської ради пред’явлено позов про зобов’язання провести аудиторські перевірки діяльності вказаного товариства щодо використання оренди комунального майна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми