UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Більш ніж 33 тисячам сумчан призначили субсидії

Громадянам, які користувалися субсидією у неопалювальний період, перерахунок на опалювальний період проводиться автоматично

Більш ніж 33 тисячам сумчан призначили с…

Станом на 1 листопада департаментом соціального захисту населення призначено субсидії на опалювальний період в автоматичному режимі 33513 мешканцям Сум, передає Depo.Суми із посиланням на повідомлення міськради.

Громадянам, які користувалися субсидією у неопалювальний період, перерахунок на опалювальний період проводиться автоматично, без повторного звернення. Ті родини, які не встигли оформити житлову субсидію до початку опалювального сезону, мали змогу оформити її до кінця листопада. У цьому разі субсидія все одно буде призначена з початку опалювального сезону.

У разі, коли у квитанціях на оплату житлово-комунальних послуг за листопад не буде відображено розмір призначеної субсидії, громадянам не слід хвилюватися. В такому випадку сума призначеної субсидії буде відображена за три місяці: жовтень, листопад та грудень – в платіжних документах за грудень.

На випадок відсутності у платіжці розміру субсидії, рекомендують сплачувати свій обов'язковий платіж, той який було розраховано до сплати за воду, світло та газ у жовтні цього року та який буде відкориговано після розрахунку суми субсидії на опалювальний сезон.

Для отримання інформації про стан розгляду документів щодо призначення житлової субсидії сумчани можуть звернутися за номером "гарячої лінії" департаменту: 60–46–04, 60–45–01, (050)4078199 з понеділка по четвер з 8:00 до 18:00, у п'ятницю – до 17:00, у суботу – до 13:00, а також її розмір можна буде побачити у реєстрі субсидіантів.

Нагадаємо, що цьогоріч субсидіями на Хмельниччині користувалося у 2,5 рази менше краян.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook