Білоруси хочуть "вкластись" у ремонтний завод в Конотопі

Підприємство з модернізації та ремонту трамваїв та тролейбусів здійснюватиме обслуговування рухомого складу українського електротранспорту

Білоруський холдинг "Бєлкомунмаш" заявив про свої плани створити на території України підприємство з модернізації та ремонту трамваїв та тролейбусів, яке здійснюватиме обслуговування рухомого складу українського електротранспорту. Такі сподівання висловлюють у перії Конотопу, повідомляє Depo.Суми.

Заступник Конотопського міського голови Ігор Степанченко повідомив, що білоруська компанія збирається розмістити виробництво на підприємстві "Конотопське трамвайно-тролейбусне управління". Це дозволить нашому місту створити додаткові робочі місця, оновити трамвайний парк, та розвивати електротранспортну мережу в нашому місті.

Як заявив народний депутат Верховної Ради Ігор Молоток, це вже друга робоча зустріч з представниками заводу. Сьогодні вони відкриті до співпраці, і готові повідомити широкому загалу про реалізацію спільного проекту, який розпочнеться з модернізації трамвайного парку Конотопа.

"Белкомунмаш" - провідне промислове підприємство Республіки Білорусь в області виробництва і капітального ремонту рухомого складу міського електричного транспорту. Холдинг постачає техніку до багатьох країн світу, серед яких не лише держави пострадянського простору та Європи, а також Азії та Південної Америки, інформує 05447.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми