ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Биков шукає в Сумах місце для Харитоненка та Суханова

У Сумах вулиці з радянськими назвами, яких налічується більше 100, планують перейменувати, у рамках виконання закону України про декомунізацію України
Depo.
20 квітня 2015 16:35
ФОТО: depo.ua
Биков шукає в Сумах місце для Харитоненка та Суханова
Биков шукає в Сумах місце для Харитоненка та Суханова

Про це сьогодні на апаратній нараді повідомив головний архітектор міста Володимир Биков, як передає Суми.depo.ua.

"Ми з істориками склали список, до якого увійшли понад сто найменувань вулиць, провулків тощо, так чи інакше пов'язаних з радянським періодом в історії України. Починаючи від вулиці та провулку Павлика Морозова. Поки ще немає всіх варіантів для заміни цих назв, але у нас є завдання знайти вулиці, які можна було б назвати іменами героїв Небесної сотні, сумських героїв АТО та інших. Крім того, мер нам дав доручення опрацювати питання до дня 360-річчя Сум перейменувати дві вулиці на вулицю Харитоненка і Суханова. Перший претендент - вулиця Краснозвезденская, де був цукровий завод Харитоненка. У цьому ж районі шукаємо вулицю для Суханова", - повідомив посадовець.

За словами Володимира Бикова, конкретних термінів на перейменування вулиць немає. Проте вважає нормальним, якщо міськрада буде приймати рішення про перейменування 5-10 вулиць на місяць.

Нагадаємо, раніше головний архітектор на апартній нараді зазначав, що   нові назви вулиць можуть обійтися місту більше, ніж у 3 мільйони гривень.