ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Безпритульні собаки напали на співробітника сумської мерії

Сумчани вже хочуть самі брати зброю в руки та відстрілювати псів
Depo.
22 лютого 2016 10:46
ФОТО: depo.ua
Безпритульні собаки напали на співробітника сумської мерії
Безпритульні собаки напали на співробітника сумської мерії

У Сумах одного із співробітників Сумської міської ради покусали бродячі собаки. Про це сьогодні під час апаратної наради повідомив міський голова Сум Олександр Лисенко, пише Depo.Суми

"Мене попросили першим питанням на апаратній нараді підняти саме проблему пов’язану з собаками. Ви знаєте, що нашого співробітника покусали собаки?" – спитав мер.

Проте, за словами директора департаменту інфраструктури міста Григорія Яременка, питання регулювання чисельності тварин стоїть дуже гостро. 

"До департаменту постійно надходять заяви та скарги громадян про те, що у місті собаки постійно кусають людей. Собаки бігають "зграями" та нападають на місцевих жителів, лякають дітей. Доходить навіть до того, що сумчани хочуть самі брати зброю в руки та відстрілювати собак. Питання регулювання чисельності тварин у місті Суми стоїть дуже гостро", - цитує regionnews посадовця. 

На питання ж мера, коли запрацює центр для безпритульних тварин, керівник КП "Сумижилкомсервіс" відповів, що найпізніше центр розпочне функціонувати у першу декаду березня.

Читайте також: Притулок для "тварин-бомжів" коштуватиме платникам податків у Сумах 160 тисяч