ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Батькам студентів держава "скостить" дещицю податків (ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ)

Таке право виникає за умови документального підтвердження понесених витрат на навчання
Depo.
23 квітня 2015 14:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Суми.depo.ua.

Держава надала можливість батькам студентів, з зарплат яких утримується податок на доходи фізичних осіб та внески на загальнодержавне обов'язкове пенсійне страхування, відшкодувати частину понесених витрат на навчання своєї дитини-студента.

У Державній податковій інспекції у м. Суми інформують, що на таку компенсацію можуть претендувати як батьки, так і опікуни студента. Рівно як і сам студент - у випадку, якщо він протягом минулого року одночасно навчався і працював. Право на податкову знижку за результатами звітного податкового року зазначені особи отримають за умови документального підтвердження понесених витрат на навчання.

Для цього потрібно:

• зібрати документи: довідку про доходи з місця роботи, договір з навчальним закладом, квитанції про сплату за навчання, паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків;

• зазначений пакет документів надати до Центру обслуговування платників Державної податкової інспекції у м. Суми (Покровська площа, 2) до кінця 2015 року.

Загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку в звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень пункту 164.6 статті 164 Податкового кодексу України.

Компенсація податкової знижки не переноситься на наступний рік.

Мітки: #