Авто скарбів: Як чех віз через Україну на Росію старовинні монети

Після травневих свят під час контролю на митних постах можна знайти багато цікавого

Сумські митники разом із працівниками СБУ у Сумській області та прикордонниками зупинили спробу незаконного переміщення товарів до Росії, передає Depo.Суми із посиланням на прес-службу ДФС області.

На митному посту "Катеринівка" під час проходження зони спрощеного митного контролю у громадянина Чехії було виявлено 30 кг монет з металу різного кольору та номіналом.

Чоловік віз за дорученням валізи, одну з яких виявили в салоні автомобіля за сидінням водія, іншу – в багажному відділенні, ще одну разом із особистими речами. Чоловік перевозив 369 монет та одну паперову банкноту 1909 року.

За даним фактом складені протоколи про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого статтею 471 Митного кодексу "Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю".

Крім того, на митному посту "Хутір – Михайлівський" митники виявили кілограм необробленого бурштину, схованого в туалеті вагону потягу "Миколаїв – Москва". За даним фактом складено акт знахідок товарів, власник яких невідомий.

Нагадаємо, що раніше на Тернопільщині вилучили майже 15 тисяч літрів "лівого" спирту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми