ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Атракціон небачених щедрот: Сумчанам на копійки зменшили "сміттєвий збір"

Виконавчий комітет погодив ТОВ «А-Муссон» нові тарифи на послуги зі збирання та вивезення твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів
Depo.
21 травня 2015 10:28
ФОТО: depo.ua
Атракціон небачених щедрот: Сумчанам на копійки зменшили "сміттєвий збір"
Атракціон небачених щедрот: Сумчанам на копійки зменшили "сміттєвий збір"

За рішенням «міського уряду» ціна на послуги підприємства для всіх категорій споживачів, окрім мешканців приватного сектору, зменшилась, повідомляє Суми.depo.ua.

За новими тарифами жителі багатоповерхівок сплачуватимуть 7,74 грн. з особи на місяць (діючий тариф 7,76 грн.): вивезення твердих побутових відходів - 7,11 грн., вивезення великогабаритних відходів - 0,32 грн., вивезення ремонтних відходів - 0,31 грн.

Вартість послуги для жителів приватного сектору складе 5,54 грн. з особи на місяць (нині 5,5 грн.), для бюджетних організацій - 38,91 грн./м3 (нині - 40 грн./м3) , інші споживачі - 52,11 грн./м3 (нині 53,57 грн./м3).

Закладена підприємством у тарифах рентабельність становить: по населенню 2 %, по бюджетних установах -10 %, по інших споживачах - 50%.

Натомість запропоновані ТОВ «Сервісресурс» тарифи виконком не затвердив. Компанія розрахувала вартість своєї послуги для населення (багатоповерхівки) - 8,61 грн. з особи на місяць, приватний сектор 5,92 грн. з особи на місяць; бюджетні установи - 44,19 грн./м3; інші споживачі - 59,18 грн./м3. Тариф обчислили з урахуванням рентабельності: для населення - 2%, бюджетних установ - 12%, для інших споживачів - 50%.

До нині підприємством працювало за тарифом колег.

Подорожчання директор ТОВ «Сервісресурс» Олександр Іваненко пояснив зростанням цін на пально-мастильні матеріали та запчастини. А розбіжність у тарифах із ТОВ «А-Муссон» - тим, що витрачаються на обслуговування 25% території міста, тоді як колеги отримують плату з більшого числа абонентів, тож, мають "запас міцності".

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, у Сумах активісти прибрали смітник, який знаходився навпроти штабу партії "Батьківщина" - "рідної" для мера міста Олександра Лисенка.