ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Американці покажуть владі Сум, як економити енергію

Міська влада взяла участь у першій щорічній конференції з демократичного врядування в Києві, де обговорили проект USAID "Муніципальна енергетична реформа"
Depo.
26 травня 2015 15:32
ФОТО: depo.ua
Американці покажуть владі Сум, як економити енергію
Американці покажуть владі Сум, як економити енергію

Міський голова Олександр Лисенко та секретар Сумської міської ради Тетяна Гончаренко зустрілись із керівником проекту Лоуренсом Гудом та його заступником Андрієм Міцканом. Про це пише Суми.depo.ua з посиланням на сайт мерії.

Вони обговорили питання енерго- та ресурсозбереження, розробки плану сталого енергетичного розвитку, проведення днів сталої енергії в Сумах. Крім того, підняли тему підписання Угоди МЕРів у 2015 році та залучення донорських коштів для термомодернізації будівель комунальної власності.

Додамо, що основною метою проекту "Муніципальна енергетична реформа" (МЕР) є підвищення енергетичної безпеки України. З початку 2015 року, за сумісної ініціативи мера Сум та проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа", група експертів здійснює енергоаудит будівель комунальної власності, які використовуються комунальними установами (школами, дитячими садочками, лікарнями тощо) та готує план сталого енергетичного розвитку. Він буде поданий на розгляд Сумській міській раді вже восени поточного року.

План міститиме інформацію про базовий рівень енергоспоживання та викидів; виміряну економію енергоспоживання і зниження витрат на електроенергію; можливості скорочення викидів парникових газів, а також інформацію про те, яким чином муніципалітет зможе знижувати витрати енергій та заощаджувати бюджетні кошти.