Аматори з "Вікторії" "внічию" стартували в чемпіонаті України

ФК "Вікторія" на виїзді грав з ФК "Єдність" с. Плиски, Чернігівщина

Зустріч розпочалась з пресингу господарів. Відчуваючи підтримку трибун, гравці "Єдності" активно атакували. Втім у другій половині тайму "Вікторія" вирівнює гру і навіть заробляє пенальті. Одинадцятиметровий вдало пробиває Володимир Романенко, повідомляє Depo.Суми з посиланням на сайт Агрофірми "Вікторія".

На другій додатковій хвилині першого тайму наші футболісти розігрують красиву комбінацію біля воріт плисківчан, і Сергій Долбін влучно перекидає м’яч через воротаря у дальній кут воріт. Проте перевага навіть у два м’ячі не завжди гарантує перемогу.

На початку другого тайму ФК "Єдність" скорочує розрив, а на останніх хвилинах зустрічі з останнього штрафного удару вирівнює рахунок. Тож у підсумку маємо 2:2.

Проте, не зважаючи на відверто втрачений шанс перемоги, "Вікторія" все одно заробила очко на виїзді, тим паче – граючи перший раз в Чемпіонаті та ще й з таким іменитим суперником.